Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

►►Simpsonovci◄◄

Simpsonovci - v tejto sekcii vám popíšem viac o tomto skvelom Americkom animovanom seriály pre deti aj dospelých.

Simpsonovci (The Simpsons)

SEKCIA EŠTE NIE JE ÚPLNE DOKONČENÁ

Je to Americký animovaný seriál nie len pre deti ktorý už určite poznáte. V tejto sekcii vám napíšem niečo bližšie o ňom a postupom času tu pridám aj niektoré diely tohto seriálu, takže sa máte na čo tešiť...

Rýchle menu:

Postavy

Gaučové scény

Špeciálne čarodejnícke diely

Postavy:

A teraz vám poviem niečo o vybraných postavách (záľuby, vek, rodinu...)

Hlavné postavy:

Homer Jay Simpson

(najčastejšie používané: Homer Simpsons)

Je otcom Lizi, Barta a Maggie (no nikdy si nevie spomenÚť na meno jeho najmladšej dcéry Maggie), jeho manželka sa volá Marge. Nepatrí k veľmi starostlivým rodičom (teda vo viacerých epizódach). Je dosť lenivý a jeho obľúbená vec je pivo Duff. Pracuje v Springfieldskej elektrárni. Je charakteristický tým, že nemá vlasy a je dosť tlstý (váži okolo 108-118kg no v jednej časti vážil až 142kg). Jeho otec sa volá Abraham Simpson a jeho matky je meno neznáme, objavila sa až v neskôrších častiach a naspäť zmizla pretože si musí dávať na políciu). Nemá rád prisťahovalcov a už kandidoval aj ako prezident.

Homerové fotky:

   

Marge Simpsonová

Je to Homerová manželka. Ich deti sú Maggie, Liza a Bart. Marge je starostlivá (niekedy až veľmi). Nie vždy je spokojná s Homerovým správaním no nakoniec si to vždy všetko vysvetlia. Marge je charakteristická jej dlhými vlasmi. Jej vlasy merajú cez 1 meter a sú modré (to sa často nevidí). Patrí k tým nudnejším postavám Simpsonovcov. Je veľmi poriadkumilovná.

Margine fotky:

  

Bart Simpson

Je to syna Homera a Marge. Je neposlušný a stále si narobí nejaké problémy z ktorých ho väčšinou vykrúti Marge. Má aj sestry: Lizu a Maggie. S Lizou sa väčšinou iba háda. Jeho najlepší kamarát je Milhouse. Chodí na Springfieldskú základnú školu. Chodí do 4. triedy. Jeho idolom je Klaun Krusty a obľúbená rozprávka je Itchy a Skratchy. V jednej časti ste sa mohli dozviediet že má aj brata dvojča. Jeho dvojča malo byť zlé, no nakoniec sa zistilo že zavreli to nesprávne dieťa. To horšie dieťa mal byť Bart. Má 10 rokov.

Bartove fotky:

 

Lisa Simpsonová

Je veľmi vzdelaná. Je to dcéra Homera a Marge. Jej brat sa volá Bart a jej sestra sa volá Maggie. Lisa nemá veľa kamarátov. Je najlepšiou žiačkou Springfieldsekej základnej školy. Vyhrala niekoľko vedomostných cien. Jej záľubou je hra na saxofón. Okrem toho bol aj v jednej časti I-pod. S Bartom sa vo väčšine častiach veľmi nemusí, ale Bart jej už aj v niektorých častiach aj pomohol. Je vegetariánka a snaží sa zachráňovať zvieratá. Miluje prírodu. 

Lisine fotky:

  

Maggie Simpsonová

Je to najmladšia dcéra Homera a Marge. V jednej časti zabila pána Bernsa kvôli tomu, že jej ukradol lízatko. Má 1 rok a nevie rozprávať. Jej brat sa volá Bart a sestra Lisa. Vie chodiť iba dosť ťarbavo alebo liezť. Vo väčšine častiach má v ústach červený cumeľ. Maggie je skoro vždy s Marge.

Maggiene fotky:

  

ICH DOMÁCE ZVIERATÁ:

Mačka - Snehuľka2

Má tmavo sivú farbu. Jej zvláštnousťou je, že zavíja uprostred noci.

Pes - Spasiteľ

Hnedý pes, ktorý je veľmi vychudnutý. Rád pije vodu zo záchodu a je vnútornosti a všetko, čo je aj Homer.

Vedľajšie postavy:

Abraham Simpson

Homerov otec. Skoro vždy hovorí len o jeho spomienkach z vojny. Jeho manželka ušla. V mladosti presedel celé dni pred televízorom. Má 83 rokov. V jednej časti aj zomrel a jeho duch vstúpil do automatu na lásku. Je na dôchodku. Býva v domove dôchodcov kde ho dal jeho syn Homer, no cez niektoré sviatky chodí bývať k rodinke Simpsnových.

Mona Simpsonová

Je Homerová matka a manželka Abrahama Simpsna. Vystupovala zatiaľ len v pár dieloch. Musí utekať pred políciou a pánom Bernsom. Bola údajne mŕtva ale prišla k rodinke Simpsonovcom raz na návštevu a po celý čas posielala články do Springfieldských novín a v nich zakódovanom odkaze pre Homera že je v poriadku. Po celý čas mu posielalá aj odkazy a balíčky na poštu.

Patty a Selma Bouvierové

Sú to sestry Marge. Sú dvojičky. Selma je lezba (ako sme sa mohli v jednom diele dozvedieť). Skoro vždy v seriály fajčia a pozerajú televízor.

statné rodiny Springfieldu:

Flandersovci:

Rodina, ktorá až prehnane verí v boha, a preto sú v meste nie veľmi "MILOVANÝ".

Ned Flanders-Sú to susedia Simpsonovcov. S Homerom sa veľmi nemusia a Homer mu vždy ukradne nejakú vec a tvrdí, že je to jeho.

 

Maude Flandersová ┼ -Nedova manželka. Jej deti sú Rod a Tod Flandersovy. V dieli Kdo ví, kdo ovdoví nešťastne spadla z pódia aj "vďaka" Homerovi ktorý chcel tričko ženy mu ho strelili do brucha ale on sa v poslednej chvíli okol a strelilo to do nej a ona potom spadla z pódia a zomrela. Spolu s Marge bojovala proti seriálu Itchy a Scratchy (o tom seriály napíšem neskôr)... Od malička sa snažila svoje deti vychovávať nábožensky.

 

Rod Flanders-modlí sa veľmi často, hlavne pred spaním. Jeho brat sa volá Tod a jeho mama Maude, a otec Ned.

 

Tod Flanders-syn Maude a Neda. Kvôli svojmu bratovi, ktorý má cukrovku neochutnal sladkosti. Je ľahko ovlyvniteľný, dokonca už aj v niektorých častiach nadával. Je to Todov brat.

 

 

Gaučové scény

 

Sú to scény Simpsonovcov na začiatku skoro každej časti. Skoro všetky gaučové scény v tomto videu:

 
Špeciálne čarodejnícke diely
Sú to špeciálne diely ktoré majú strašidelný nádych. Nie sú vhodné pre citlivé povahy a deti do 10 rokov!!!
1. Špeciálny čarodejnícky diel I.
 

2. špeciálny čarodejnícky diel II.
 

 
TOPlist

Chcete si stránku pridať medzi obľúbené alebo nastaviť ju ako HOME PAGE? Nieje nič jednoduhšie: 

Nastaviť www.vtipqy.wbl.sk ako domovskú

Pridať stránku www.vtipqy.wbl.sk medzi obľúbené